- VI Wojewódzkie Zawody w strzelaniach pneumatycznych
- Alfa Siemianowice - Zawody Mikołajkowe
- Alfa Siemianowice - Zawody Andrzejkowe
- KBS Pszczyna - 11 Listopada
- Zapominalscy w Akcji - Zabrze, 2020.12.19
- GUN CLUB - Bielsko-Biała, 2020.11.15
- Bractwo Kurkowe Rybnik - Puchar Strzelnicy - Jejkowice, 2020.12.06
- Cieszyńskie Bractwo Kurkowo - Puchar Firmy Lakma
- Turniej Jurajski - Runda 6
- Turniej Jurajski - Runda 5
- Turniej Jurajski - Runda 4
- Cieszyńskie Bractwo Kurkowe - Puchar Prezesa
- Cieszyńskie Bractwo Kurkowe - Puchar Firmy Kubala
- Żorska Liga Bracka - Runda 7
- LOK Rybnik - Puchar Jesieni - Runda 2
- LOK Rybnik - Puchar Jesieni - Runda 1
- Indywidualne Mistrzostwa Śląska w strzelectwie sportowym 2020r
- V Wojewódzkie Zawody w strzelaniach pneumatycznych
- Turniej EXPERTA - Runda 6
- KS Skaut - Liga Bocznego Zapłonu - Runda 6
- Puchar KS LOK Ermador 2020 - Runda 3
- Cieszyńskie Bractwo Kurkowe - Puchar Najlepszego Strzelca Zarządu Powiatowo-Miejskiego LOK w Cieszynie
- Cieszyńskie Bractwo Kurkowe - Puchar z Okazji
Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego
- IV Wojewódzkie Zawody w strzelaniach pneumatycznych
- Żorska Liga Bracka - Runda 6
- 3-GUN - Rybnik, 2020.10.18
- Wielobój Strzelecki Silesia Challenge - 2020.11.11
- Strzelecki Halloween - 2020.10.31
- Śląska Liga Trap - Runda 1 - 2020.06.27
- Silesia Challenge 2 - Przyszowice, 2020.09.19
- KS Expert LOK Jaworzno - Puchar Śląska - Czarny Proch
- Raciborski Turniej Strzelecki, 2020.11.07
- Bojowy Expert - Jaworzno, 2020.02.22
- KS Skaut - Jawiszowice, 2020.10.18
- KS Skaut - II Memoriał Waldemara Jagiełły - Jawiszowice, 2020.09.06
- KS Skaut - Liga Bocznego Zapłonu - Runda 4
- KS Skaut - Liga Bocznego Zapłonu - Runda 3
- KS Skaut - Liga Bocznego Zapłonu - Runda 2
- Speed Steel - Jaworzno, 2020.10.24
- Speed Steel - Jaworzno, 2020.02.15
- Shoot Off - Jaworzno, 2020.09.26
- Shoot Off - Jaworzno, 2020.07.25
- Turniej EXPERTA - Runda 5
- Turniej EXPERTA - Runda 4
- Turniej EXPERTA - Runda 3
- Turniej EXPERTA - Runda 2
- Turniej EXPERTA - Runda 1
- Śląski Turniej Strzelecki - Zakończenie sezonu
- Puchar KS LOK Ermador 2020 - Runda 2
- Puchar KS LOK Ermador 2020 - Runda 1
- Śląski Turniej Pistoletu Dowolnego - Klasyfikacja Końcowa
- Śląski Turniej Pistoletu Dowolnego - Runda 2
- Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Pzzczynie - Zawody klubowe - 2020.09.19
- Otwarte Zawody Klubowe TS TEMIDA - Zabrze, 2020.10.10
- 3-GUN - Rybnik, 2020.10.11
-
- Gliwicki Turniej Strzelecki - 2020.10.15-16
- III Wojewódzkie Zawody w strzelaniach pneumatycznych
- Żorska Liga Bracka - Runda 5
- Śląski Turniej Strzelecki - Rezultaty Końcowe 2020r
- 3GUN KOLA CUP V - Siemianowice Śl., 2020.10.04
- GUN CLUB - Bielsko-Biała, 2020.09.27
- GUN CLUB - Goleszów, 2020.07.11
- GUN CLUB - Bielsko-Biała, 2020.06.27
- GUN CLUB - Bielsko-Biała, 2020.06.14
- Żorska Liga Bracka - Runda 4
- Śląski Turniej Pistoletu Dowolnego - Runda 1
- Śląska Liga Strzelecka - Runda 3
- Zawody z broni sportowej - Tarnowskie Góry, 2020.09.12
- Turniej Jurajski - Runda 3
- Rybnicki Benchrest 2020r
- Karabin, pistolet praktyczny - Runda II - Jejkowice, 2020.09.06
- Raciborski Turniej Strzelecki - Runda Jesienna - 2020.09.12
- Śląski Turniej Strzelecki - Runda 6
- Mistrzostwa Śląska w Strzelaniach Dynamicznych
- Śląska Liga Strzelecka - Runda 2
- Alfa Siemianowice - Puchar Prezesa
- Alfa Siemianowice - Puchar Lata
- XIX TURNIEJ PISTOLETOWY
SZEŚĆDZIESIĘCIOLATKÓW - Żory, 2020.08.29
- TS Temida - Długi Marsz - Zabrze, 2020.09.05
- Śląski Turniej Strzelecki - Runda 5
- Śląski Turniej Strzelecki - Runda 4
- Śląska Liga Strzelecka z dyscyplin KŻR 2020 - Runda 3
- Puchar Strzelmistrza - Jejkowice, 2020.08.09
- Puchar Dyrektora Biura Śląskiej Organizacji Wojewódzkiej LOK
- Turniej Jurajski - Runda 2
- Turniej Jurajski - Runda 1
- Silesia Challenge 1 - Przyszowice, 2020.07.5
- Puchar Strzelmistrza - Cieszyn, 2020.08.01
- Śląski Turniej Strzelecki - Klasyfikacja klubowa po III rundzie
- Alfa Zawody Dynamiczne - Siemianowice Śl., 2020.08.02
- Alfa Zawody Dynamiczne - Siemianowice Śl., 2020.07.05
- Letni Szał - Myszków, 2020.07.19
- Puchar V-ce Prezesa - LOK Cieszyn - Goleszów, 2020.07.18
- Gliwicki Turniej Strzelecki - 2020.07.16-17
- 3-GUN - Rybnik, 2020.07.19
-
Puchar Prezesa KS LOK ERMADOR - Bielsko-Biała, 2020.07.12
- Śląska Liga Strzelecka z dyscyplin KŻR 2020 - Runda 2
- Śląski Turniej Strzelecki - Runda 3
- Śląska Liga Strzelecka - Runda 1
- Śląska Liga Strzelecka z dyscyplin KŻR 2020 - Runda 1
- Śląski Turniej Strzelecki - Runda 2
- Żorska Liga Bracka - Runda 3
- Żorska Liga Bracka - Runda 2
- Żorska Liga Bracka - Runda 1
- Puchar Wiosny - Siemianowice Śl, 2020.06.21
- Zawody Shoot Off - Częstochowa, 2020.06.20
- Alfa - Zawody klubowe - Siemianowice Śl, 2020.06.07
- Topimy Covida - Myszków, 20200621
- Karabin, Pistolet praktyczny boczny zapłon - Jejkowice, 2020.06.14
- Otwarte Zawody Klubowe TS TEMIDA - Zabrze, 2020.06.20
- Śląski Turniej Strzelecki - Runda 1
- Puchar Zimy - Siemianowice Śl., 2020.02.16
- Zima w pełni - Myszków, 2020.02.23
- Zawody - SC-25, strzelba IPSC - Siemianowice Śl, 2020.03.08
- Silesia Challenge Steel - Przyszowice, 2020.02.29
- II Wojewódzkie Zawody w strzelaniach pneumatycznych
- I Wojewódzkie Zawody w strzelaniach pneumatycznych
- Walka o Ogień - Myszków, 2020.01.26
- Zawody Urodzinowe Roberta - Siemianowice Śl., 2020.01.25
- Alfa Siemianowice - Zawody WOŚP - 2020.01.12
- Turniej Noworoczny 2020 - Rybnik, 2020.01.04